Відгуки

Компанія "Яблунецький ХПП"
г. Житомир

Ціна мотор-редуктора К є одним із основним критерієм вибору виробника та постачальника обладнання. Після пошуку різних світових виробників приводів: SEW, Motovario, Nord Getriebebau, Tramstechno, NRW Drive Technologies. Аналіз ціни на мотор-редуктора показав, що найкращою пропозицією став привід циліндро-конічного типу. Мотори редуктор До серії німецького виробника NRW Drive Technologies на сьогодні є одними з найкращих у співвідношенні вартості, продуктивності та надійності. Доступна ціна мотор-редуктора на сайті стала “приємним бонусом”.

Достоинства

Ціна та наявність на складі. 3Д моделі можна завантажити із сайту. Оперативність реагування менеджерів.

Недостатки

Каталоги з мотор-редукторів на англ. мові

Група компаній "Верес"
г. Черкаси

Черв’ячний мотор-редуктор:

Мотор-редуктор черв’ячний PMRV турецького виробництва PGR стали використовувати замість досить дорогих італійських аналогів нещодавно. Враження від переходу на нові редуктори лише позитивні. Відмінна функціональність, компактність, надійність за досить демократичної вартості – редуктор серії PMRV (NMRV) стане відмінним вибором для промислових потреб.

Достоинства

Не висока ціна на продукцію, постійна наявність на складі у постачальника великого асортименту мотор-редукторів різних габаритів та передавальних відносин

Недостатки

Немає

ДП "Чернігівський лісгосп"
г. Чернігів

Черв’ячний мотор-редуктор:

Мотор-редуктор черв’ячний серії PMRV від компанії Солід Груп показали себе з найкращого боку на нашому деревообробному підприємстві. До певного моменту користувалися недорогими китайськими аналогами, які мали великі постійні експлуатаційні витрати. Надійність також не витримувала жодної критики. Устаткування від компанії Солід Груп – мотор-редуктори серії PMRV на порядки надійніше.

Достоинства

Збільшений коефіцієнт надійності

Недостатки

Ціна дорожча від китайських аналогів, але не критично

ПрАТ "МХП"
г. Вінниця

Циліндричний мотор-редуктор:

Важливо розуміти, що циліндричний мотор-редуктор часто працює практично безперервно (до 24 години на добу). Тому вимоги до його надійності, працездатності, продуктивності, що варіюється, – досить великі. Серед величезної кількості пропозицій на ринку ми вибрали циліндричні мотор-редуктори серії D саме через відмінні експлуатаційні характеристики, недороге обслуговування та кращу вартість. Рекомендуємо для універсального промислового використання.

Достоинства

Універсальність, технологічність, високі експлуатаційні характеристики, недороге обслуговування

Недостатки

Нет больших габаритов редукторов у данной серии

ПрАТ "Кредмаш"
г. Кременчук

Циліндричний мотор-редуктор:

Сьогодні купити циліндричний мотор-редуктор в Україні не складно, єдине «але» полягає в пошуку кращого рішення у співвідношенні ціни та якості. Довгий час використовувалася конструкція нашого обладнання із приводом Nord Drivesystems. Завдяки пропозиціям від компанії Солід Груп було знайдено надійне та продуктивне рішення. Ціна мотор-редуктора PGR від цієї компанії вигідно відрізнялася від німецького аналога. Схожість конструктивних елементів кріплення була додатковим приємним бонусом для конструкторів. Інженерам не довелося суттєво змінювати креслення обладнання, що випускається. Технічними фахівцями компанії Солід Груп була надана вся необхідна технічна інформація щодо мотор-редукторів та 3D моделей.

Мотор-редуктор серії PD від виробника PGR із Туреччини став повною заміною Nord Drivesystems. Рішення щодо заміни мотор-редукторів NORD дозволило знизити собівартість устаткування, що випускається заводом.

Достоинства

Ціна, моноблочна конструкція

Недостатки

Большой вес (корпус из чугуна)

ТМ "Гурман"
г. Одеса

Планетарний мотор-редуктор:

Для виробничих потужностей потрібен якісний і при цьому компактний редуктор підвищеної надійності із співвісними осями. Економічно не хотілося переплачувати за дорогий німецький чи італійський редуктор. Мотор-редуктор серії PL порадили бізнес-партнери, як непогану альтернативу. Використовуємо вже кілька місяців – поки що виключно позитивне ставлення до турецького виробництва редукторів.

Достоинства

Великий момент, що крутить, у планетарного мотор-редуктора в порівнянні з співвісно-циліндричним. Компактне виконання корпусу редуктора.

Недостатки

Не знайшов

Адрес: 61013 Украина,
Харьков,
ул. Василия Стуса,
9А оф 306
error: Content is protected !!
Консультація з менеджером