Мотор редуктор

Як купити мотор редуктор:

Купити мотор редуктор 220В однофазний або мотор редуктор 380В трифазний сьогодні не складає труднощів. Давайте спершу розберемося в особливостях:

Мотор редуктор – це електромеханічний силовий агрегат (привід), в якому зібрані воєдино редуктор та електродвигун. Мета даного агрегату передати момент, що крутить, на виконавчий механізм. Передача здійснюється зі збільшенням зусилля та зниженням швидкості, частоти обертання. Ще цей агрегат називають моторедуктором.

Головні параметри:

Крутний момент – те зусилля, яке передаватиметься на виконавчий механізм.
Передатне число – коефіцієнт, який показує скільки разів буде зменшена швидкість від електродвигуна щодо виконавчого механізму.

Кількість ступенів:

Залежно від завдання привід може бути одноступінчастим, двоступінчастим, триступінчастим і т.д. Це визначається кількістю щаблів, які розташовані в редукторі одна за одною.

Напруга електромережі:

За класом електромережі мотор-редуктори бувають:

однофазний мотор редуктор 220В
трифазний двигун редуктор 380В.

Це зумовлено підключенням до редуктора електродвигуна, який працює від домашньої мережі на 220В або промислової на 380В. Нерідко використовується редуктор 12 вольт, де необхідно підключити електродвигун з редуктором від акумулятора. Купити мотор редуктор можна будь-який, згідно з вимогою замовника.

Тип передачі:

У редукторі використовують циліндричну, конічну, черв’ячну, планетарну, хвильову передачі. Також застосовується поєднання комбінацій кілька із зазначених.

Розташування у просторі:

Залежно від типу редуктора розташування вихідного валу може бути горизонтальне або вертикальне. Наша компанія може запропонувати на вибір різні варіанти розташування мотор редукторів у просторі.

Вихідний вал:

Широка номенклатура приводів PGR і NRW може запропонувати на вибір редуктора з порожнистим, цілісним циліндричним, шліцьовим валами, а також установку цангового затискача.

Елементи кріплення:

Особливості конструкції мотор редуктора дозволяють використовувати кріплення на лапи, бічні отвори корпусу або на вихідний фланець. У каталозі двигуна редуктора вказані різні варіанти вихідних фланців.

Купити мотор редуктор, а відповідно правильно вибрати, не просте завдання для людини. Наша компанія з кваліфікованими спеціалістами проведе консультації, підбір та відвантаження мотор редуктора за вашими критеріями для виробничих потреб.

ВЫГОДНЫЕ СКИДКИ  Адрес: 61013 Украина,
  Харьков,
  ул. Василия Стуса,
  9А оф 306
  error: Content is protected !!
  Консультація з менеджером