Черв'ячний

Мотор редуктор черв’ячний:

Механізм, що працює з використанням черв’ячної передачі. Він має передавальне число і коефіцієнт зачеплення зубів. За своїми характеристиками черв’ячний редуктор із двигуном має:

 • низький показник шуму;
 • плавність ходу;
 • фактор самогальмування;
 • незначні розміри.

Конструктивне призначення:

Основним функціональним призначенням редукторів є перетворення кутових швидкостей і моментів, що крутять, які створюються швидкохідним валом. Ця модель – найпоширеніший та економічно вигідний тип приводу. Широке застосування досяг за рахунок компактності та легкості монтажу. Такі механічні пристрої бездоганно взаємодіють із різними типами установок та верстатів.

Підключення електродвигуна:

Більш того приваблює той факт, що електричні двигуни, що входять до комплектації, працюють від змінного струму, що має частоту 50Гц, і напругою 380В або 220В, що є найбільш оптимальними вимогами для використання в промисловості та побуті. Можливе застосування черв’яного редуктора з електродвигуном на 24 або 12В.

Чому варто купити черв’ячний редуктор з електродвигуном:

Черв’ячні мотор редуктори NMRV, ціна на які досить доступна та виправдана, зарекомендували себе як надійний та довговічний виріб. Мотор редуктор черв’ячний купити який можна за допомогою нашої компанії. Дозволяє встановити найбільш оптимальні показники обладнання:

 • Кутова швидкість (про/хв);
 • Крутний момент (Нм).

Мотор редуктор черв’ячний – найкращий вибір, здатний підвищити продуктивність будь-якого обладнання та пристосування.

ВЫГОДНЫЕ СКИДКИ  Адрес: 61013 Украина,
  Харьков,
  ул. Василия Стуса,
  9А оф 306
  error: Content is protected !!
  Консультація з менеджером