Циліндричний співвісний

Мотор редуктор циліндричний співвісний – як влаштований

Співвісний циліндричний мотор редуктор – це механічний вузол, який є поєднанням циліндричного редуктора і асинхронного електродвигуна. З допомогою зубчастої циліндричної передачі редуктора йде перетворення електричної енергії у обертальну дію тихохідного валу редуктора. Просторове розташування двох або трьох щаблів циліндричної передачі редуктора є однією вісь з віссю електродвигуна. Саме такий тип двигуна редуктора називається циліндричним співвісним. Така схема розташування циліндричних щаблів дозволяє сприймати великі поперечні навантаження. На практиці використовуються двоступінчасті та триступінчасті редуктори цього типу.

Конструктивні особливості

Мотор-редуктор горизонтальний циліндричний відрізняється від інших значним набором переваг, серед яких фактори, вкрай важливі в кожному верстатному пристосуванні. До таких відносяться:

 • високоякісний метал корпусу;
 • монолітна конструкція корпусу без зварних швів;
 • пролонгований термін експлуатації;
 • підвищені показники ККД;
 • здатність тривалий час підтримувати граничні навантаження;
 • різноманітність сфер застосування.

Кріплення приводного агрегату до промислового обладнання можливе за допомогою лап чи фланця. Лапи є литими на чавунному корпусі редуктора. Фланець монтується до редуктора за допомогою болтів. Або комбінована установка лапи – фланець.

Купівля продукції

Купити мотор-редуктор циліндричний двоступінчастий співвісний у нашій компанії можна дуже просто, оперативно та з приємною економією. Абсолютно кожен покупець отримує має не тільки унікальну можливість здійснення покупки за допомогою зручного інтерфейсу користувача, але і, звичайно ж, механізм високої якості, виготовлений у повній відповідності до європейських стандартів.

ВЫГОДНЫЕ СКИДКИ  Адрес: 61013 Украина,
  Харьков,
  ул. Василия Стуса,
  9А оф 306
  error: Content is protected !!
  Консультація з менеджером