Циліндричний

Циліндричний редуктор передає від одного валу до іншого обертальний рух. Розташовані елементи у паралельних площинах. Такий тип обладнання оснащується циліндричною зубчастою передачею. Зубчасті вали піддаються прецизійній обробці, завдяки якій підвищується плавність їх ходу, міцність і точність.

Робочий принцип

По суті, двигун циліндричний редуктор призначений для переходу від входу до виходу великої кутової швидкості в меншу. Оснащений міцним та надійним корпусом, який запобігає попаданню вологи та пилу в систему, а також її пошкодженню.

Працює обладнання досить просто: момент, що крутить, «запускає» обертання вала і прикріпленого зубчастого колеса, після чого переходить від вхідного колеса на вал циліндричний. У двоступінчастих моделях колесо знаходиться на вихідному валу. Сучасні редуктори можуть мати від одного до чотирьох ступенів.

Завдяки великому вибору конструкцій зубчастих передач можна придбати циліндричні редуктори з паралельними валами для пристроїв будь-якої потужності. Підбирати найбільш підходящий варіант необхідно з урахуванням необхідного передавального числа, тобто чим воно вище, тим більше ступенів має бути в обладнанні.

Які мають переваги?

Насамперед, редуктори цінуються за високий коефіцієнт корисної дії та незначне перетворення тепла, тому відмінно підходять для промислових великогабаритних агрегатів і не вимагають застосування додаткової системи охолодження.

Циліндричні редуктори є найкращим варіантом для підйомного та обробного обладнання, оскільки характеризуються такими перевагами:

 • завдяки високій кінематичній точності можуть застосовуватися у верстатах та пристроях, для яких характерні підвищені технологічні вимоги;
 • витримують екстремальні навантаження та часті цикли «пуск/зупинка», зберігаючи цілісність та надійність робочих деталей;
 • навіть при обмеженому робочому просторі виріб легко встановлюється, оскільки відрізняється компактністю;
 • «не боїться» радіального та осьового «биття».

У каталозі представлені найкращі довговічні та функціональні моделі циліндричних редукторів.

Конструктивні особливості циліндричного редуктора

Редуктори циліндричні можуть виконуватися в різних модифікаціях, тому їх конструкція трохи відрізняється. Найпростішим є одноступінчастий редуктор і складається з таких елементів:

 1. корпус – для великогабаритних механізмів виготовляється із чавуну, а для невеликих – із зварної сталі;
 2. сталеві вали (відомий та ведучий);
 3. підшипники – їх кількість безпосередньо залежить від конструкції редуктора та чисельності валів;
 4. шестерні – розташовані в зачепленні;
 5. система мастила – забезпечує плавність роботи.

Важливо: від черв’ячних редукторів циліндричні зубчасті механізми відрізняються здатністю обертатися в будь-який бік, оскільки укомплектовані взаємозамінними валами.

Винятком можуть бути пристрої, що оснащені спеціальною муфтою на вихідному валу, призначеною для приєднання до рухомого обладнання. Найважливішу роль відіграє корпус, оскільки на нього виявляється підвищене навантаження з боку закріплених на ньому рухомих деталей.

Сфери застосування

Редуктори двоступінчасті циліндричні з паралельними валами, власне, як і вироби з іншою кількістю щаблів, мають великий попит завдяки експлуатаційній надійності та легкості установки. Можна придбати механізми для конвеєрного, транспортувального та вантажопідйомного обладнання, а також для екструдерів, подрібнювачів.

Де замовити?

У компанії Солід Груп представлені висококласні моделі циліндричних редукторів з паралельним розташуванням вхідного та вихідного валів за вигідною та конкурентоспроможною вартістю. Пропонуємо продукцію від перевірених виробників, яка на практиці довела свою надійність, практичність та ефективність. Якщо виникнуть питання, ви завжди можете звернутися до наших консультантів.

ВЫГОДНЫЕ СКИДКИ  Адрес: 61013 Украина,
  Харьков,
  ул. Василия Стуса,
  9А оф 306
  error: Content is protected !!
  Консультація з менеджером