Трифазний 380В

Асинхронний трифазний електродвигун це електромеханічний агрегат, який підключається до промислової мережі з трьома фазами напругою 380 Вольт за невеликих потужностей або 660 Вольт за потужності 5,5 кВт і більше. Трифазний двигун є однією з основних одиниць більшості верстатів та промислового обладнання.

На сьогоднішній день трифазні електродвигуни дуже активно використовуються практично у всіх галузях промисловості. Так, наприклад, подібні агрегати встановлюються на компресорах, дробарках, млинах, насосах, пилках, верстатах. Залежно від прямого призначення того чи іншого пристрою, в якому встановлений трифазний електродвигун, потужність та габарит підбираються відповідно до технічних завдань.

Пристрій трифазного електродвигуна

Пристрій такого двигуна є простим, але його ефективність, а також надійність від цього лише виграють. До основних складових двигуна відноситься:

– Ротор (поз.2);
– Корпус (поз.3);;
– Стартер (поз.1);

Якщо стартер і ротор відносяться безпосередньо до функціональної частини двигуна, корпус виконує функції захисту механізмів від зовнішнього впливу, основи для кріплення складових пристрою, як рухливих, так і нерухомих.

Детально з пристроєм електродвигуна можна ознайомитись за такою схемою:

Устройство-электродвигателя-трехфазного-380-Вольт

Зі схеми видно які деталі входять до складу конструкції: щити передній і задній, фланці при необхідності, підшипники, вентилятор, захисний кожух, коробка для підключення клем, лапи при необхідності та ін.

Виробники асинхронних електродвигунів

Ринок споживання товарів створює можливості виробників. У світі існує численна кількість виробників електродвигунів. Найвідоміші з них: Siemens, ABB, але, на жаль, найдорожчі. В Україні можна виділити наступних виробників та торгові марки:

 • ГОСТ стандарт, вітчизняний стандарт якому відповідає більшість двигунів на українських підприємствах, із застарілою технічною базою. На жаль, багато моторів ГОСТ стандарту можна купити або уживані або зі зберігання. Також виділимо той факт, що на ринку електродвигунів ДЕРЖСТАНДАРТ багато пропозицій китайського виробництва з дуже цікавими цінами, але сумнівною якістю продукції.
 • DIN стандарт, європейський стандарт. За цим стандартом виготовлені всі імпортні електродвигуни. Особливо хочеться виділити країну виробника Італію та Туреччину. Цінова політика, яку пропонує українському покупцю оптимальні недорогі ціни та першокласна європейська якість.

Головні технічні параметри трифазного електродвигуна

Потужність

До найголовнішого параметра трифазного двигуна можна зарахувати його потужність, тобто. яка корисна робота виконано за одиницю часу. Вимірюється ця величина в кіловатах (кВт). У прямій залежності від потужності стоїть габарит електродвигуна. Адже чим більше потужність, тим більше обмотки статора знаходиться всередині корпусу, і більший розмір електродвигуна необхідний.

Обороти електродвигуна

Залежно кількості полюсів існують найпоширеніші показники:

 • 2800 об/хв – 2 полюси;
 • 1400 об/хв – 4 полюси;
 • 900 об/хв – 6 полюсів;
 • 750 об/хв – 8 полюсів.

Частота мережі

В основному трифазні мотори включаються до стандартної для України мережі 50 Гц. Але більшість європейських виробників роблять двигуни універсальними, які можуть працювати при частоті мережі та 60 Гц. Також варто згадати, що європейські електродвигуни працюють спільно з частотним перетворювачем, за допомогою якого можна змінювати частоту шати та відповідно обертів на електродвигуні. Але варто проконсультуватись із фахівцями нашої компанії, т.к. можуть виникнути проблеми з експлуатації устаткування.

 Режим роботи

Залежно від режиму роботи приладу можна класифікувати за такими категоріями:

 • S1 – безперервний режим, двигун працює з фіксованим навантаженням до досягнення теплового балансу;
 • S2 – короткочасний режим, двигун працює із зупинками з фіксованим навантаженням без досягнення теплового балансу. Мотор охолоджується до температури навколишнього середовища під час зупинки. Рекомендований час роботи 10, 30, 60 та 90 хвилин.
 • S3 – повторно-короткочасний; і т.д.

Масове використання отримав трифазний електродвигун із режимом роботи S1.

Ступінь захисту оболонки електродвигуна

Більшість європейських виробників беруть за стандарт рівень захисту IP55 – це цілком достатньо для вуличного розміщення. IP55 означає:

  • 5 – Захист від пилу
  • 5 – Захист від бризок води з усіх боків

За необхідності можна замовити надійніший захист IP65, IP56, IP66 залежно від навколишнього середовища, де буде встановлений двигун.

Клас енергоефективності

Ефективність електродвигуна визначається % – це відношення між вхідний і вихідний потужністю з урахуванням фізичних електричних втрат. У Європі прийнято використовувати на виробництві енергоефективніші електродвигуни, які економлять енергію мережі, менше нагріваються і термін експлуатації більший. Розрізняють кілька класів:

 • IE1 – стандартна енергоефективність. До цього класу відносять всі мотори стандарту ГОСТ, які мають найменшу ступінь енергоефективності.
 • IE2 – висока енергоефективність. До цього класу відносять більшість моторів, які виготовлені в Європі. Хоча вартість вища, порівняно з IE1, економія електроенергії становить значний ефект. Це дозволить економити на енергоносіях у майбутньому протягом експлуатації.
 • IE3 – преміум енергоефективність. Ця опція може бути поставлена ​​як замовний виріб.
 • IE4 – супер преміум енергоефективність. Ця опція може бути поставлена ​​як замовний виріб.

Кріплення електродвигуна

Конструкцією корпусу обумовлено 2 можливі варіанти кріплення електричного двигуна до обладнання:

 • Лапи;
 • Фланець.

У деяких випадках можливе комбіноване виконання лапи/фланець.

Купити електродвигун

Здійснюючи покупку, одним із найважливіших аспектів є її ціна. Враховуючи це, наша компанія пропонує своїм клієнтам купити трифазний електродвигун за дуже привабливою ціною, яка знаходиться на рівні нижче середньоринкової пропозиції. Крім того, тривалий час, перебуваючи на ринку, ми розуміємо, що ключовим фактором для будь-якого клієнта є надійність електродвигуна, завдяки чому він працюватиме без збоїв протягом багатьох років.

Саме тому ми співпрацюємо виключно з тими виробниками, які мають бездоганну репутацію, як на вітчизняному так і на найбільших світових ринках, що дає можливість гарантувати клієнту високу продуктивність та довговічність електродвигунів представлених у нашому асортименті товарів.

ВЫГОДНЫЕ СКИДКИ  Адрес: 61013 Украина,
  Харьков,
  ул. Василия Стуса,
  9А оф 306
  error: Content is protected !!
  Консультація з менеджером