Співвісно-циліндричний

Співвісно-циліндричний редуктор призначений для забезпечення обладнання надійної та довговічної роботи, а також підвищеного коефіцієнта корисної дії. Широко використовується у різних промислових галузях.

Відмінні риси

Редуктор циліндричний співвісний є механічним пристроєм. Конструктивно складається з корпусу, циліндричних шестерень, валів, підшипників, сальників, що знаходяться в єдиному корпусі. Відрізняється співвісним розташуванням приводного валу щодо вихідного тихохідного валу. Така особливість забезпечує легкість встановлення пристрою на будь-які механізми та машини.

Циліндричний редуктор може мати один ступінь (передаточне відношення від 2 до 6), або кілька щаблів, коли потрібне підвищене передавальне число. Забезпечує передачу істотних моментів, що крутять. За рахунок співвісності валів (вихідного, вхідного), функціональність редуктора циліндричного співвісного виконується без вібрацій.

Відрізняється підвищеною стійкістю до радіальних та осьових навантажень, та тривалим експлуатаційним терміном. Незамінний у всіх сферах машинобудування, які вимагають строго дотримання вимог щодо зносостійкості, рівня шуму та вібрації підшипників та шестерень.

Де використовується?

Підключається обладнання просто за допомогою кріплення чотирьох болтів до обладнання. Використовується на таких агрегатах:

 1. верстати металообробні, що мають різний діапазон потужності;
 2. транспортні та підйомні механізми, що зазнають підвищеного навантаження: гірничодобувна техніка, транспортери;
 3. потоки технологічні прядильного та текстильного виробництва, верстати;
 4. агрегати та машини хімічної та харчової промисловості;
 5. різні змішувачі, дробарки, млини.

Без сумніву, можна сказати, що циліндричний співвісний редуктор є універсальним пристроєм, який підходить для різного виду обладнання.

Які мають технічні характеристики?

Встановлюється агрегат на рівну плоску поверхню на спеціальних лапках, необхідних для циркуляції повітряного потоку, який охолоджує корпус редуктора. Також відрізняється такими властивостями:

 • широкий інтервал потужності – починаючи від кількох ВТ і закінчуючи 500 кВт;
 • може оснащуватися двома, трьома або чотирма сходами;
 • дозволяє підключати трифазні електродвигуни, що є раціональним для загальнопромислових приводів;
 • всі вали розташовуються паралельно.

Редуктор співвісно-циліндричний, ціна якого цілком доступна, може мати шевронне, косозубе або прямозубе зачеплення зубів. Також моделі розрізняються за «ступінчастістю»:

 • одноступінчасті – вузькі пристрої, що мають передавальні числа від 2 до 6.3 та крутний момент, що знаходиться в діапазоні від 250 до 4000 НМ. Виготовляються в чавунному роз’ємному корпусі із застосуванням зубчастої косозубої передачі;
 • двоступінчасті – оснащені зубчастою двоступінчастою передачею, представленою у вигляді двох пар циліндричних коліс. Використовується шестерне шевронне, косозубе або зачеплення Новікова. Мають передавальні числа від 8 до 50. Редуктор циліндричний двоступінчастий співвісний виготовляється в литому чавунному корпусі;
 • триступінчасті – мають крутний момент рівним від 1250 до 20000, а також передавальними числами, які складають від 16 до 200. При створенні корпусу і кришки використовується литий чавун, а як з’єднувачі – болти і два конічні штифти. Зачеплення – косозубе евольвентне.

Пристрій має надійну і міцну конструкцію, тому «не боїться» механічного впливу.

Переваги

Механізм відрізняється невеликими розмірами, а також можливістю додаткового оснащення гальмом або вентилятором.

До основних переваг відносяться:

 1. безпечна експлуатація;
 2. працює безшумно;
 3. не потребує систематичного технічного обслуговування;
 4. легко та швидко встановлюється;
 5. укомплектований цілісним корпусом;
 6. відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки;
 7. збільшений робочий термін сальників та підшипників.

Замовити редуктор циліндричний співвісний одноступінчастий, або з великою кількістю щаблів, можна за доступною вартістю компанії Солід Груп. Пропонуємо широкий асортимент якісної продукції від найкращих виробників.

ВЫГОДНЫЕ СКИДКИ  Адрес: 61013 Украина,
  Харьков,
  ул. Василия Стуса,
  9А оф 306
  error: Content is protected !!
  Консультація з менеджером