Планетарний

Планетарна передача – королева серед усіх

Планетарний мотор редуктор використовує всім відому циліндричну шестерню, але в цікавому просторовому розташуванні. Поєднання трьох шестерень розташованих усередині зубчастого вінця і є та сама планетарна передача. Тим самим ми отримуємо замість класичного одного зачеплення у редукторі втричі більше. Відповідно габарити планетарного редуктора в порівнянні з циліндричним у 3 рази менше – звичайно приблизно.

Переваги та особливості

Мотор редуктор планетарний відрізняється від інших типів приводів своїми:

 • габаритами;
 • величезними навантаженнями та зусиллям на тихохідному валу;
 • варіантами кріплення;
 • велике поєднання варіацій передавальних чисел.

Окремою перевагою можна виділити високий коефіцієнт корисної дії, порівняно з аналогами. Що може досягати до 97-98%. Щоправда, більше ступенів редуктора цей чинник буде незначною мірою зменшуватися.

Планетарний мотор редуктор має модульну структуру. Ця структура дозволяють додавати до одноступеневого редуктор ще один ступінь. З її допомогою ми отримуємо двоступінчастий редуктор. Можна додати ще одну – отримаємо триступінчасту. І ще одну, і ще… І так далі до необхідного результату.

Ці особливості забезпечили планетарну передачу широкого застосування промисловості. Можливість досягти дуже високого передатного відношення за такого завдання.

Стандарти якості

Повна відповідність європейському стандарту DIN та забезпечення якістю виробництва деталей та компонентів гарантує, що механізм довго працюватиме в промисловому середовищі весь свій термін експлуатації. Наша компанія є гарантом того, що

 • всі завдання виробництва та замовника будуть виконані;
 • клієнт отримає сервісну та кваліфіковану допомогу за необхідності;
 • зручні умови оплати;
 • оптову ціну.

Купити планетарний мотор редуктор

Ми пропонуємо купити мотор редуктори планетарні, які завдяки показникам надійності, якості та експлуатаційним характеристикам, що демонструються, можуть бути застосовані у всіляких галузях промисловості.

ВЫГОДНЫЕ СКИДКИ  Адрес: 61013 Украина,
  Харьков,
  ул. Василия Стуса,
  9А оф 306
  error: Content is protected !!
  Консультація з менеджером