Обгінні муфти

Що таке обгінна муфта?

Обгонні муфти – деталь, що входить до складу механічної трансмісії, призначена для запобігання безпосередньої передачі моменту, що крутить, від веденого валу у зворотному напрямку до ведучого. Пристрій обгінної муфти таке, що її спрацьовування відбувається лише у випадках, коли через різні причини, ведений вал набирає обертів вище, ніж на ведучому.

Сфера застосування

На даний момент обгонні муфти набули значної популярності і застосовуються в різних пристроях і пристосуваннях, однак найбільш популярний приклад використання такої муфти – велосипедний привід.

В окремих випадках обгінні муфти знаходять застосування в автомобільних системах та двотактних двигунах зокрема. Для таких установок так званий режим гальмування двигунів просто неможливий через конструктивні особливості та принцип змащування вузлів і механізмів. Обгонні муфти здатні захистити ці двигуни від поломок.

Обгінна муфта стартера, що застосовується в стартерних системах двигунів внутрішнього згоряння, запобігає різним механічним і ударним впливам стартером запущеного двигуна.

Типи обгінних муфт

Каталог нашого магазину представляє значну різноманітність асортиментного ряду обгінних муфт різного призначення та типорозміру. Залежно від існуючих експлуатаційних умов, у нашому магазині можна підібрати параметри, що найбільш точно задовольняють вимоги та запити. Тільки у нас представлені обгонні муфти, виконані відповідно до чинного державного стандарту, що гарантує їхню повну взаємозамінність. Сфери їх застосування охоплюють генераторні системи (обгінна муфта генератора), різні модифікації турбоустановок, сільськогосподарську техніку, автомобільну галузь (вузли пускових приводів, тобто стартерів, двигунів внутрішнього згоряння).

Покупка обгінної муфти у компанії Солід Груп

Купити обгінну муфту у нашої компанії можна досить просто, проте навіть незважаючи на це, кожен покупець отримує високу якість, довговічність і багаторічну гарантію. Більше того, необхідно звернути увагу на той факт, що обгінна муфта, яку пропонується купити, виконується з високоякісних матеріалів, механічні характеристики яких повною мірою підходять навіть під найбільш екстремальні експлуатаційні умови.

Купуючи обгонні муфти у ТОВ “Солід Груп”, кожен клієнт робить вибір на користь надійного захисту установок, що експлуатуються.

ВЫГОДНЫЕ СКИДКИ  Адрес: 61013 Украина,
  Харьков,
  ул. Василия Стуса,
  9А оф 306
  error: Content is protected !!
  Консультація з менеджером