Конічно-циліндричний

Коніческо-циліндричний тип приводу – що це?

Коніческо-циліндричний мотор редуктор – механізм універсального застосування, який є електричним тяговим агрегатом. В основі якого лежить редуктор із двома типами передач:

 • Конічний;
 • циліндричний.

Застосування у промисловості

Широке застосування отримав даний тип приводу через розташування вихідного валу, який у просторі перпендикулярний осі електродвигуна. Це можливо за допомогою геометрії конічної пари редуктора. Це розташування вихідного валу редуктора оптимізує габарити обладнання загалом. Коніческо-циліндричний мотор редуктор за структурою є найбільш універсальним.

Як придбати конічно-циліндричний мотор редуктор

На щастя, пропоновані нашою компанією редуктори повною мірою відповідають запитам виробничих умов і є взаємозамінною одиницею. Представлені коніческо-циліндричні мотор-редуктори можуть бути змонтовані в загальну схему верстатного та іншого промислового обладнання у будь-якому необхідному положенні.

Дуже примітно, що каталог нашої компанії дозволяє купити конічно-циліндричний мотор-редуктор, що володіє широким діапазоном потужностей, що передаються, і передавальних чисел. Тільки наша продукція повною мірою відповідає існуючим реаліям виробництва, що забезпечується високоякісними, міцними матеріалами, що виступають як додатковий захист механізму від механічного впливу та інших.

Купівля товару у “Солід Груп” – це запорука отримання кваліфікованої допомоги, індивідуального підходу та, звичайно ж, економічно виправданої вартості. Основним пріоритетом нашого сервісу є:

 • створення теплих, взаємовигідних відносин, наповнених розумінням;
 • широкий асортиментний ряд механізмів, редукторів, приводів;
 • низькі ціни;
 • кваліфікована своєчасна підтримка;
 • зручні умови доставки.

Зараз наші клієнти обслуговуються на найвищому рівні, а також можуть отримати індивідуальні подарунки, представлені знижками та спеціальними пропозиціями.

ТОВ “Солід Груп” – двигун прогресу на вашому підприємстві.

ВЫГОДНЫЕ СКИДКИ  Адрес: 61013 Украина,
  Харьков,
  ул. Василия Стуса,
  9А оф 306
  error: Content is protected !!
  Консультація з менеджером