Вібромотор

Купити вібромотор – оптимальне рішення для виробничих потреб вашого підприємства

Мотор вібруючої дії – вібромотор або вібродвигун – найбільш ефективні та зручні пристрої, основне призначення якого полягає у створенні частотних коливань спрямованої дії. З огляду на особливості внутрішнього пристрою та експлуатаційних параметрів внутрішні вузли та деталі повинні мати додатковий захист від попадання вологи, пилових забруднень, ударного впливу та інших. Це реалізовано у пристроях вібромоторів за допомогою спеціального захисного кожуха.

Промислові установки вібраційної дії на даний момент мають значну різноманітність модельного ряду, що забезпечується оптимізацією виробничих систем та технологічних процесів.

Вібромотор, купити який пропонується нашою компанією, засновує свою роботу на конвертації електричної енергії, що надходить (від електричної мережі) в механічну. Дисбаланси, які є елементом, що створює спрямовані коливання, за допомогою зміни різних параметрів, таких як видалення центру мас від осі двигуна, габаритні розміри, вага, дозволяють варіювати частоту вібрацій, що виходять.

Пропоновані нашим каталогом вібраційні двигуни відповідають вимогам державних стандартів, що наближає їх до умов взаємозамінності. Працюючи з незначними робочими навантаженнями, вібраційний двигун здатний експлуатуватися більше 900 годин. Дуже примітно, що навіть через вищезгаданий часовий проміжок, заміна вібромотора зовсім не потрібна, буде достатньо зробити ремонт вібромотора.

Маючи незначні габаритні розміри та невелику вагу, цей агрегат може бути легко застосований у будь-якій установці без будь-яких проблем монтажу та налаштування. Вібраційний стіл, вібраційне сито, верстатні та інші пристрої для виробництва бетонних блоків і тротуарних плиток, лінії виготовлення продуктів та товарів різного призначення – все це просто неможливо без вібромотора, ціна якого в нашому магазині вкрай доступна та економічно виправдана.

Купуючи у нашої компанії, кожен клієнт отримує гарантію якості від виробника, а також сертифікат відповідності. Ми можемо сміливо стверджувати, що всі покупці будуть задоволені результатом використання пропонованих вібраційних установок та зможуть суттєво оптимізувати виробничий процес, підвищуючи загальний коефіцієнт корисної дії.

ВЫГОДНЫЕ СКИДКИ  Адрес: 61013 Украина,
  Харьков,
  ул. Василия Стуса,
  9А оф 306
  error: Content is protected !!
  Консультація з менеджером