Як вибрати мотор-редуктор

by admin

Как выбрать мотор-редуктор

Від того, наскільки правильно підібраний мотор-редуктор, залежить його надійність і довговічність в існуючих умовах експлуатації. Будь-які помилки тут неприпустимі, оскільки вони призводять до раннього виходу обладнання з ладу і, як наслідок, потребують дорогого ремонту.

Вибір редуктора

Повинен здійснюватись спеціалістом відповідної кваліфікації. Майстер повинен врахувати всі фактори, починаючи від просторового розташування двигуна і закінчуючи граничними температурними параметрами при навантаженні.

Якщо черв’ячний мотор-редуктор підібраний правильно, його термін служби становить щонайменше 7 років. Для моторів циліндричного типу цей показник дещо вищий і становить від 10 до 15 років.

Вибираємо тип та параметри

Перед розрахунком важливо визначитися з типом редукторів, що відрізняються своєю конструкцією. Виділяють такі види обладнання:

 • Циліндричні редуктори із горизонтальним розташуванням валів;
 • Циліндричні двигуни з вертикальним розташуванням валів;
 • Черв’ячні одно- і двоступінчасті;
 • Циліндро-конічні або конічно-циліндричні мотор-редуктори.

Дуже важливо після вибору необхідного для ваших умов типу двигуна підібрати відповідні параметри та робочі характеристики пристрою, до яких відносять максимальну потужність, кількість обертів двигуна, редукторне передатне число.

При підборі обладнання необхідно звертати увагу на рекомендації виробника щодо його використання – час максимальної роботи, максимальне навантаження, кліматичні умови. Мотор-редуктор може використовуватися в широкому діапазоні температур при високій вологості, однак окремі моделі зберігають свою функціональність і працездатність виключно у закритих приміщеннях або під спеціальним навісом.

Ключові параметри

Параметрами мотор-редуктора практично в кожному випадку є:

 • потужність електродвигуна, що вимірюється в кіловатах;
 • кількість обертів за хвилину валу на виході.

Кожен виробник видає подібні дані у вигляді таблиці, де також вказуються типи та габаритні розміри обладнання.

Незважаючи на те, що редуктор може коштувати досить дорого, його популярність не зменшується. Ключові переваги такого обладнання – компактні розміри та можливість розміщення вихідного валу у будь-якому напрямку у просторі.

ВЫГОДНЫЕ СКИДКИ  купить мотор-редуктор
  Адрес: 61013 Украина,
  Харьков,
  ул. Василия Стуса,
  9А оф 306
  error: Content is protected !!
  Консультація з менеджером