Знижки та акції

Компанія «Солід Груп» на сьогодні є одним із найбільших гравців ринку, пропонуючи високоякісну продукцію та обладнання від провідних закордонних виробників. Постійно в наявності імпортні комплектуючі, витратні матеріали, електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори та багато іншого.

Ми пропонуємо своїм постійним бізнес-партнерам та покупцям виключно сертифіковану продукцію відомих заводів Німеччини та Туреччини – PGR Drive Technologies та NRW Drive Technologies. Налагоджені партнерські зв’язки дозволяють пропонувати комплектуючі вітчизняному споживачеві за найконкурентнішими цінами, проте ми не зупиняємось на досягнутому та пропонуємо додаткові знижки до 5%, а також бонусні та акційні програми.

З усіх питань участі у бонусній програмі ви можете звертатися до менеджерів нашої компанії, які проконсультують кожного зацікавленого покупця та розкажуть про моделі та комплектуючі, які беруть участь в акції.

Сподіваємося, ця пропозиція стане черговим доказом нашого професіоналізму та зацікавленості у довгостроковому та взаємовигідному партнерстві з клієнтами компанії. Ми завжди готові до конструктивного діалогу та пропозицій наших покупців, постійно працюючи над покращенням рівня сервісу.

Адрес: 61013 Украина,
Харьков,
ул. Василия Стуса,
9А оф 306
error: Content is protected !!
Консультація з менеджером