Доставка

Доставка мотор-редуктора або іншого товару здійснюється національними службами перевезення Нова Пошта, УкрПошта, Інтайм, Делівері.

Кожен наш партнер чи покупець отримує можливість додатково заощадити на своєму придбанні. Тільки на нашому сайті ви знайдете найкращі умови співпраці. У тому числі – безкоштовна доставка мотор-редуктора чи іншого товару за рахунок компанії у ваше місто за замовленням від 10000 гривень.

Для вас вона буде абсолютно безкоштовною по всій території України. Головна умова для участі – оформлене замовлення на будь-яку продукцію з нашого каталогу, сума якого дорівнює або перевищує 10000 гривень.

Наша компанія візьме на себе всі витрати, пов’язані з доставкою товару до вашого поштового відділення. Оплата може здійснюватися будь-яким зручним для вас способом – безготівковим розрахунком, розрахунком через банк.

Якщо ви вибираєте післяплату, то оплачуєте тільки вартість пересилання ваших коштів кур’єрською службою.

Для того, щоб стати учасником нашої пропозиції, вам необхідно зробити замовлення. Після чого менеджер зв’яжеться з вами і уточнить коректні дані щодо складу або поштового відділення у вашому місті.

Адрес: 61013 Украина,
Харьков,
ул. Василия Стуса,
9А оф 306
error: Content is protected !!
Консультація з менеджером